»  NOVINKY
»  UBYTOVÁNÍ - nabídka
»  FOTOGALERIE
»  MAPA
»  CENÍK
»  KONTAKT
»  OBJEDNÁVKA
»  UŽITEČNÉ INFO


Provoz Penzionu Jarmilka zahajujeme 25. května 2020 - múžete navštívit nový EB   http://www.luhacovice-pension.cz

Volné termíny
AP1 - od 3.10. dále
AP2 - od 20.9. dále
AP3 - od 26.9. dále

AP4 - od 20.9.  dále             

  V roce 2020 pro Vás zajišťujeme ubytování v AP1, AP2, AP3, AP4 - AP1, AP2, AP4 jsou KLIMATIZOVÁNY; ubytování poskytujeme min. na dvě noci, v sezonu červen až srpen min. na 5 nocí, nejlépe sobota - sobota a podobně, dohoda možná.

Budeme rádi, pokud si svůj termín Vašeho pobytu zarezervujete včas dle svých možností. 

Platby za pobyt jsou hrazeny zákazníky zásadně bankovním převodem a to ve dvou krocích: 1/ při potvrzení závazné rezervace zálohou ( její výše je uvedena v rezervaci ) a  2/ nejpozději do sedmi dnů před Vašim příjezdem na pobyt uhraďíte prosím opět bankovním převodem zbývající částku = ( cena za pobyt+cena za lázeňský poplatek ) - urazená výše zálohy. Číslo účtu a variabilní  symbol jsou pro obě bezhotovostní platby stejné a jsou uvedeny v závazné rezervaci.

Při platbě v hotovosti je Vám vystaven doklad v souladu se Zákonem č. 112/2016 Sb., o evidenci tržeb (dále jen „ZoET“), § 25 ZoET.

Při menším počtu ubytovaných v AP 4 je dohoda osnížené ceně možná a to k Vaší spokojenosti. Řešíme operativněi fakturaci Vašemu zaměstnavateli za Váš pobyt.

    OBJEDNÁVKY na:  reznicek.ant@seznam.cz - 602 507 640, 723 306 350                                 

INFO pro ubytované: Pro dobré spaní jsou použity zdravotní matrace, zdravotní polštáře EUROFIT se směsí rostlin Pro                                 Úklid provádíme  za pomoci kvalitního vodního vysavače Rainbow, dále používáme kvalitní parní čistič Karcher a další prostředky.Vital

Lázeňský ( ubytovací poplatek ), dle vyhlášky 6/2019 platí všichni ubytovaní od 18 lete mimo ZTP částku 21 Kč/ noc.

Dále doporučujeme:  Luhačovice-ubytování-Podhradí - Penzion U KŮDELKŮ - Ubytování je možno rezervovat na telefonu 723 306 342 nebo na:  aja.koudelkova@seznam.cz;   http://luhacovicepenzion.com/

Užitečný odkaz:                                                            

http://www.vychodni-morava.cz/lokalita/2/zlinsko-a-luhacovicko http://www.vychodni-morava.cz/zive-luhacovice/http://www.youtube.com/watch?v=gH6X-LWC33s

Osobní data zákazníka: Zákazník odesláním objednávky potvrzuje svůj souhlas s uložením jeho osobních dat v databázi poskytovatele. Poskytovatel se zavazuje k použití těchto dat pouze k interním účelům týkajících se zakázek zákazníka.

aktualizováno 17.9.2020

 
© Studio www.taox.cz,
Vila Jarmilka – ubytování Luhačovice, penzion Luhačovice